KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073305

nr 1307 3305

F Wilhelmsson-Borg, Strand, signerad. Olja på duk, 54x66 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:43:17

Rörstrand